Restaurace a penzion Na záložně Kobylí Ubytování v penzionu Na záložně Kobylí Facebook
Restaurace Kobylí
Restaurace Kobylí

Historie restaurace
Na záložně v Kobylí

 

Podnikatelský záměr vybudovat rodinnou restauraci se začal vyplňovat v roce 1993, kdy jsme začali s přestavbou původní budovy české spořitelny, tehdy ještě v pronájmu. Na podzim toho roku byla započata přestavba při které bylo zachováno pouze obvodové zdivo a byla provedena rekonstrukce střechy. Přes zimu a jaro byla celá restaurace postavena včetně veškerých rozvodů, kompletní elektroinstalace, přívod a rozvod vody. Pro vytápění budovy bylo zvoleno elektrického topení. Restaurace byla po kolaudaci otevřena 16. června 1994, na podzim téhož roku se podařilo objekt odkoupit do soukromého vlastnictví.

Během měsíce se podařilo přistavět, vybavit a zprovoznit kuchyni. V roce 1995 se přistavěla jídelna pro 25 osob. V roce 1998 pod dohledem nového vedení došlo k restrukturalizaci a reorganizaci služeb v restauraci. Od té doby se restaurace dočkala zásadních změn, nejen co se týká provozu, ale zejména co se týká zšíření sortimentu služeb. V roce 2006 byla v rekordním čase 9 týdnů restaurace od základů přestavěna. Byl vystavěn nový provoz včetně půdní vestavby, kde je umístěna herna.V roce 2015 jsme k restauraci přistavěli nekuřácký penzion s kapacitou 20ti lůžek ve dvou a čtyř lůžkových pokojích s vlastními koupelnami. Nová restaurace je vytápěná 2 krby. Veškerá vnitřní zařízení restaurace pojmou téměř 80 osob. A venkovní zahrádky 30 osob.


 

field

Restaurace pro Váš oběd či volnou chvíli

Restaurace a penzion "Na záložně" se nachází v jihomoravské obci Kobylí. Přijďte se k nám najíst, posedět s přáteli, zahrát do naší herny, sledovat sportovní přenos. Využijte naší aktuální denní nabídky hotových jídel.


field

Otevřeno:

OTEVÍRACÍ DOBA                              

PO - ÚT :         ZAVŘENO

STŘ - ČT :     17:00 - 22:00  

PÁ :                17:00 - 22:00 

SO :                12:00 - 22:00 

NE :                ZAVŘENO

KUCHYNĚ OTEVŘENA 

PO - ÚT :         ZAVŘENO

STŘ - PÁ :       17 : 00 - 21 : 00

SO :                 12 : 00 - 21 : 00

NE :                  ZAVŘENO

 

Otevřeno:
Otevřeno:


 

 

produkce

 

 

Restaurace Záložna U Vacků - Kobylí © 2013 Všechna práva vyhrazena   |   webdesign: Indeart s.r.o.   |   Partneři